MÖBLER / Bord / Fällbord 14598221
nr 1459 8221
Fällbord
Diameter: 120cm. Höjd: 73cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 4 april 2022
kl 19:07:16
1.000 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr